تعمیر یخچال‌ها و فریزرهای ال جی


تعمیر و سرویس لوازم خانگی ساخت شرکت ال جی در محل

تکنولوژی و فناوری‌های روز بکار گرفته‌شده در محصولات ال‌جی، تولید محصولات منحصربه‌فرد در کنار طراحی‌های بی‌نظیر می‌تواند یکی از منابع سرمایه‌گذاری در آینده محسوب شود.
در سال ۲۰۱۴ شرکت ال‌جی، شامل ۴ واحد کسب‌وکار - سرگرمی‌های خانگی، موبایل، لوازم‌خانگی و سیستم‌های تهویه مطبوع و قطعات خودرو- با فروش جهانی ۵۵٫۹۱ میلیارد دلار، یکی از تولیدکنندگان پیشرو جهان در صنعت تولید تلویزیون‌های صفحه تخت، موبایل، سیستم‌های تهویه مطبوع، ماشین لباسشویی و یخچال‌فریزر شد. ال‌جی الکترونی کس به‌عنوان شریک ستاره انرژی سال ۲۰۱۴ توسط آژانس حفاظت از محیط‌زیست آمریکا موردتقدیر قرار گرفت.
 چند سالی است یخچال فریزرهای سایدبای‌ساید در کشور با استقبال خوبی روبرو شده‌اند و توانسته‌اند به آشپزخانه های بسیاری از خانه ها راه پیدا کنند. این یخچال‌های جذاب و پر امکانات را می‌توان جزو انتخاب‌های لوکس و گران قیمت دانست، زیرا شرکت‌های مختلف در مدل‌های ساید بای ساید خود تمامی تلاش خود را بکار می‌برند تا بتوانند با محصول شرکت‌های دیگر رقابت کنند. بنابراین تمامی تکنولوژی‌ها و سیستم‌های جدید خود را در این مدل‌ها استفاده می‌کنند تا مشتریان انتخابی از میان مدل‌های آن برند داشته باشند. اما همه مشتریان قادر نیستند از پس هزینه بالای ساید بای سایدها برآیند و ناگزیرند از میان مدل‌های رده متوسط استفاده نمایند. سری GTF30 از یخچال فریزرهای این شرکت با قیمتی کمتر از نصف سری بنتلی عرضه می‌شوند و در عین حال از طراحی زیبایی و برخوردارند. همچنین امکانات بکار رفته در این مدل در سطح خوبی قرار دارد. تا جایی که می‌توان آن را جایگزین خوبی برای ساید بای سایدها گران قیمت دانست.