تعمیر یخچال‌ها و فریزرهای امرسان


تعمیر و سرویس لوازم خانگی ساخت شرکت امرسان در محل

امرسان
شرکت صنایع امرسان، تولیدکننده لوازم‌خانگی، در سال ۱۳۶۴ توسط آقای مهندس سلطان حسین فتاحی تأسیس شد و تا سال ۱۳۶۶ به تولید فریزرهای خانگی اشتغال داشت. خط تولید اولین یخچال‌فریزر ۱۶ فوت با طراحی جدید در سال ۱۳۶۶ به مرحله بهره‌برداری رسید. ویژگی‌های منحصربه‌فرد این محصول در طراحی بدنه و سیستم تبرید، آن را به یکی از پرفروش‌ترین یخچال‌فریزرهای داخلی تبدیل نمود.
با توجه به نیازهای بازار، امرسان تولیدکننده لوازم‌خانگی، یخچال‌فریزرهای ۱۸ فوت و ۲۰ فوت را طراحی و به مرحله تولید رساند که در نوع خود پرفروش‌ترین محصولات به شمار می‌روند.
همگام با گسترش فعالیت‌های شرکت امرسان، با توجه به استراتژی و خط‌مشی شرکت و منظور نمودن اصول صنعتی در فرآیند طراحی و ساخت محصولات جدید، یخچال ۵ فوت در سال ۱۳۸۱، ۱۳۸۲ و یخچال فریزر ۲۰ فوت در سال ۱۳۸۲، ۱۳۸۳ موفق به دریافت لوح "طرح برتر از مرکز توسعه صادرات و فرهنگستان هنر" شدند.
 
شرکت صنایع امرسان، اولین یخچال‌فریزر کاملاً هوشمند (سامی ۴۶) را در سال ۱۳۸۳ با بهره‌گیری از مدرن‌ترین تکنولوژی تولید در دنیا عرضه نمود. این یخچال‌فریزر به‌صورت دیجیتال قابل‌کنترل بوده و ازلحاظ بدنه و سیستم تبرید دارای توان رقابتی با کلیه محصولات هم‌ردیف داخلی و خارجی خود می‌باشد این شرکت در راستای سیاست‌های مشتری‌مدارانه و نیز با ارتقاء سطح کیفی محصولات خود، موفق به کسب عنوان "واحد نمونه "سال ۱۳۸۳ از موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران گردید.