تعمیر انواع یخچال فریزر پارس


تعمیر و سرویس لوازم خانگی ساخت پارس در محل

یخچال فریزر پارس
گروه شامل شرکت کارخانجات لوازم‌خانگی پارس (شرکت اصلی) و شرکت‌های فرعی آن است. شرکت کارخانجات لوازم‌خانگی پارس (سهامی عام) در تاریخ ۱۳۵۴/۲/۶ به‌صورت شرکت سهامی خاص تأسیس شده و طی شماره ۲۱۴۸۲ در اداره ثبت شرکت‌ها و مالکیت صنعتی تهران به ثبت رسیده است. شرکت در تاریخ ۱۳۷۳/۹/۲۳ به شرکت سهامی عام تبدیل و در تاریخ ۱۳۷۳/۱۱/۸ در بورس اوراق بهادار پذیرفته‌شده است.
شرکت در مورخ ۱۳۹۱/۹/۱۶ به بازار پایه فرابورس منتقل‌شده است. کارخانه تولیدی یخچال و فریزر در زمینی به مساحت ۱۳ هکتار در شهر صنعتی البرز قزوین ایجاد و از سال ۱۳۵۹ بهره‌برداری از آن شروع شد. تولیدات این کارخانه تا پایان سال ۸۱ دو نوع محصول یخچال و فریزر ۱۲ فوت بوده است که به‌منظور بهبود کیفیت آن به‌مرور تغییراتی در آن ایجاد گردیده است. 
کارخانه ماشین لباسشویی نیز در زمینی به مساحت ۱۱ هکتار در جوار کارخانه یخچال و فریزر ایجاد و از بهمن‌ماه ۱۳۸۰ با بهره‌برداری از آن، تولید ماشین لباسشویی به تولیدات شرکت اضافه گردید. مجموع زیربنای هر دو کارخانه حدود ۱۱۴ هزار مترمربع می‌باشد.
با توجه به‌سرعت رشد صنعت لوازم‌خانگی و رقابت فشرده در این صنعت و نیازهای متنوع و جدید مصرف‌کنندگان محصولات لوازم‌خانگی پارس استراتژی تولید خود را بر تنوع محصولات باکیفیت و باهدف برآوردن نیاز مشتریان و بهبود مستمر بنانهاده و خصوصاً از سال ۱۳۷۶ سرمایه گذاری‌های اساسی در نوسازی ماشین‌آلات بر اساس آخرین تکنولوژی روز به عمل‌آورده است.
مرکز اصلی شرکت در تهران و کارخانه آن در شهر صنعتی البرز قزوین واقع است. در حال حاضر شرکت جزء واحدهای تجاری فرعی شرکت سرمایه‌گذاری صنایع عمومی تأمین و واحد تجاری نهایی گروه، شرکت سرمایه‌گذاری تأمین اجتماعی می‌باشد.